VENITA DE LA PROFESIONISTI

Școala Populară de Arte "George Enescu"- Botoșani

Șansa ta de afirmare

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA INSTRUMENTE DE SUFLAT

PROF.COORDONATOR ALEXANDRU MARIN TODIREL

ADMIȘI

1.NICHITEANU RAUL GABRIEL                                        10

2.SIDORIAC EDUARD IULIAN                                          10

3.DASCĂLU MARIAN IULIAN                                           10

4.COȘARCĂ IULIAN                                                            10

5.TAPOC IOAN                                                                    10

6.UNGUREANU ALEX                                                         10

7.POTERAȘ EMANUEL                                                       10

8.COZMA IONUȚ                                                                10

9.CREȚU NECULAIE                                                            10

10.CAPRARIU ALEX OVIDIU                                             10

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA DANS

PROF.COORDONATOR CONSTANTIN DICU

ADMIȘI

  1. SIMNINICIUC MIHAELA .............................. 10
  2. LUMAICU BEATRICE.....................................10
  3. IROAIE ADINA............................................10
  4. AVRAM MARIA-SOFIA .................................10
  5. ARITON JESSIKA .......................................10
  6. LAZAROVICI MIHNEA-CRISTIAN ..................10
  7. ZAHARIA AMBRA-ELENA .............................10
  8. FRUNZA SARA-MARIA .................................10
  9. OLARIU DARIA-ANDREEA ............................10

 

admitere pictura grafica

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA TROMPETA

ADMIȘI

PROF.COORDONATOR MANTA IONUȚ

1.BUNDUC ALEXANDRU                           10

2.BUNDUC TUDOR                                     10

3.ROTĂRESCU IOAN                                  10

RESPINȘI

1.APOSTU IULIAN                                       9,67

2.HLAGHIE RICARDO                                 9,67

3.DOROFTEI COSMIN                               9,67

4.AIOANEI ALEX TUDOR                           9,67

5.URSACHE RAFAEL                                   9

6.ALUPOAIE AMELIA                                 9

7.VASILACHE IULIAN                                 9

8.ADĂSCĂLIȚEI RENATO                           9

9.BUNDUC IOAN                                        8

10.ILAȘ MARIUS                                         8

11.APINTILIESEI ANDREI                          8

12.CRAP IONUȚ                                          8

13.CHELARIU GABRIEL                              8

14.ACIOBĂNIȚEI CONSTANTIN               8

15.POLEAC IULIAN                                     8

16.CIOBANU ALEX                                     7

17.PALADE DAVID-NEPREZENTAT         

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA PICTURA DECORATIVA-PROF.COORDONATOR ALUPOAIE DIANA

ADMIȘI

1.ANDRONACHE ANASTASIA                              10

2.CĂLINIC MARIA                                                   10

3.CONSTANTINICĂ ERIC                                       10

4.GRĂDINARU DARIA                                            10

5.GRĂDINARU MARIA                                           10

6.LOGHIN GEORGIANA                                        10

7.ROTARU ELENA                                                   10

8.STÂNCESCU RĂZVAN                                        10

9.ȘTEFAN RALUCA                                                 10

10.CONSTANTIN IOAN                                         10

11.MERA ALEXIA                                                    10

12.PUIU ALEXIA                                                      10

13.ANDRIEȘ ANDREEA                                          10

 

 

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA INSTRUMENTE DE SUFLAT

PROF.COORDONATOR ȚIBULIAC SILVIU-MARIAN

ADMIȘI

1.CIUBOTARIU IULIAN                                          10

2.MARCU LUCAS                                                    10

3.CURECHERIU COSMIN ANDREI                       10

4.IVĂNCESCU DĂNUȚ                                           10

5.PETRESCU DINU ALEXANDRU                         10

6.IONESCU CASIAN                                                10

7.MOCANU LUCIAN ANDREI                               10

8.PUȘCAȘU MARIUS LUCIAN                              10

9.ICHIM ANTONIO                                                10

10.OCU DANIEL COSTEL                                       10

11.COJOCARIU IONUȚ                                          10

12.ANDRONIC MARIUS                                        10

13.ILAȘ SERGIU MARIAN                                      9

14.HERGHELEGIU DĂNUȚ                                    9

15.HERGHELEGIU ALIN                                         9

RESPINȘI

1.ATEȘOAIEI DAVID                                   8

2.MANDACHI NICOLAE                            8

3.MAXIM ROBERTA                                   8

4.LIȘMAN MARIO                                       8

5.BOHORODIȚ ȘTEFAN                             8

6.CHIRIBUCĂ COSMIN                              7

7.SBRANCĂ PATRICIA                                7

8.BĂLĂUCĂ FLORIN                                   7

9.BURSUC BOGDAN                                  7

10.SCUTARIU DANIEL                               7

11.LIVADARIU MARIAN                            7

12.STRĂCHINARIU DRAGOȘ                   7

13.SANDU FLORIN                                     7

14.PLEȘCA IONUȚ                                      7                                 

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA ACORDEON

ADMIȘI

1.AVORNICESEI DAVID                                         10

2.BABII ANGEL                                                        10

3.PÎNZARIU EDUARD                                             10

4.CRIHAN MARIUS                                                 9

5.MIHĂILĂ EMANUEL EMILIAN                          9

6.ILAȘ ANA MARIA                                                 9

7.GHEBAN CLAUDIU                                              9

8.CHELARASU OVIDIU                                       9

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA ACORDEON

RESPINȘI

1.MACOVEICIUC SERGIU IONUȚ                        8

2.SFECLĂ VLAD MARICEL                                     8

3.POLEAC IULIAN                                                   8

4.CRIHAN COSMIN IULIAN                                  8

5.VACARIU BOGDAN                                             8

6.CAZACU SAMUEL                                                8

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA ACTORIE-PROF.COORDONATOR RĂILEANU SILVIA

ADMIȘI

1.UNICIUC DIMITRIE                                             8

2.HEROS IOANA MARIA                                       8

3.ALEXANDROAIE GESSICA                                 8

4.ROTARU RAREȘ VIOREL                                    8

5.VIȚELARIU TUDOSĂ MEDEEA                          8

6.PĂRPĂLUȚĂ AMALIA                                         8

7.PĂRPĂLUȚĂ MIRUNA                                        8

8.COCA ILINCA TEODORA                                    8

9.SEREDIUC VIVIANA                                            8

10.PÎNZARIU IUSTINA                                           8

11.TIMOFICIUC MARIA                                        8

12.RABĂU ANDREEA                                             8

13.SOFIAN ANCA                                                   8

14.STOICIUC IOANA                                              8

15.LEPĂDATU IUSTIN                                            8

16.BOTEZATU ILINCA                                            8

17.IACOB SARA                                                       8

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA CANTO CLASIC

ADMIȘI

PROF.COORDONATOR VECLIUC VERSAVIA

1.MIHĂILĂ       ECATERINA                                   9,66

2.ȘEREMET ELISABETA                                        9,66

3.BÎRSAN AMELIA                                                 9

4.CONSTANTIN IOAN                                        8,66

5.LOZNIANU ANDRA                                           8,66

6.LUNGU ELENA                                                     8,66

7.BÎRGOVANU                                                        8,33

8.HODAN ALISSIA                                                   8

9.PÎNZARU ANA MARIA                                        8

10.SADAGURSHI MIHAELA                                  8

RESPINȘI

1.BUSUIOC ANASTASIA                                     7,66

2.CAZACU VLAD                                                     7,66

3.TAPOC IOAN                                                      7,66

4.LOZNIANU MARIUS                                            7,66

5.LOZNEANU LOIS                                                 7,33

6.HERȚUG KATERINA                                         7,33

7.BANTAȘ ADELINA                                               7,33

8.BÎȘCĂ LAURA                                                        7,33

9.AMIHĂLĂCHIOIE CONSTANTIN                      7,33

10.BUSUIOC MATEI                                               7,33

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA CANTO POPULAR

                                                       ADMIȘI            

PROF.COORDONATOR VECLIUC VERSAVIA

1.CHELĂRAȘU ANA MARIA                                  10

2.UNGUREANU ANA MARIA                              9,66

3.HOȘTINĂ DENISA                                               9,66

4.ILAȘ ANA MARIA                                              9,33

5.HOȘTINĂ LOREDANA                                       9,33

6.MORUZI MARIANA                                           9

PROF.COORDONATOR ALINA HUȚU CĂLINESCU

1.COZMA DIANA                                                    9

2.CHIRIAC ROXANA                                               8,66

3.GÎNJU RĂZVAN                                                    8,66

4.DOBOȘ SILVIU MIREL                                        8,66

5.EPURE CRISTINA                                                 8,33

6.GĂITAN DENISA                                                  8,33

7.VĂCĂREANU COSMINA                                    8,33

8.HÎRJOI ANDA                                                       8,33

9.POPESCU MARIAN                                             8,33

10.AVĂDĂNII DARIA                                             8,33

11.BALTARIU IULIANA                                          8

12.SAVA DIANA                                                      8

13.HRINCIUC MARINA                                          8

14.BACIU ANA Maria                                             8

 

PROF.COORDONATOR CIOBANU CORNELIA

1.COȘARCĂ BIANCA MARIA                    9

2.ONICIUC DARIA IOANA                         8,66

3.BACIU ANDREI MARIAN                       8,33

4.ZVÎNCĂ ANA MARIA                              8,33

5.RĂȚOI IUSTINA                                      8

6.DUMITRIU MARIA BIANCA                  8

7.TOADER ANDRA MIHAELA                   8

8.ANDRONIC ALEXANDRA                       8

9.LAZĂR CLAUDIA GABRIELA                   8

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA CANTO POPULAR

RESPINȘI

1.HUȚANU ANDREEA                                         7,66

2.SARAFIM ANCA                                                   7,66

3.ȘERBAN CRISTINA                                               7,66

4.PRISACARIU ANDREEA                                      7,66

5.TODIRIȘCĂ RALUCA                                           7,66

6.AZOIȚEI IASMINA                                               7,66

7.CUCIUREANU ALEXANDRA                              7,66

8.NĂSTASĂ IOANA                                                 7,66

9.BALAN PAULA MARIA                                        7,66

10.MASCAN DENISA                                             7,66

11.IONESCU ALEXANDRA                                    7,66

12.CÎȘALARIU RAMONA                                       7,33

13.MANDACHI NICOLAE                                      7,33

14.ȘCHIOPU ALESIA                                              7,33

15.CÎȘLARIU ANDREEA                                         7

16.TOBULTOC DELIA                                             7

17.OCU AMALIA                                                     7

18.CURIGAN DANIELA                                          7

19.ONICIUC OLIVIA                                               7

20.AENOAIE GEORGIANA                                    7

21.ANDRONACHE ANA                                         7

22.ADIACONIȚEI AURA                                         7

23.GRĂDINARU ANDREEA                                   7

24.GHEORGHIU AlEXANDRA                              7

25.POPESCU FLORINA                                          7

26.CĂRĂUȘU MARIA                                             7

27.HUMENIUC GABRIELA                                    7

28.NECHIFOR GABRIELA                                      6

29.PÎNZARU ANA MARIA                                     6

30.BALTĂ ANAMARIA                                           6

31.ȘTEFAN PETRONELA                                        6

32.RĂHĂU ANDREEA                                             6

33.RĂDĂCINĂ BIANCA                                          6                                             

 

NEPREZENTAȚI

1.HUȚANU ANDREEA

2.DIBU IULIANA DIANA

3.PODARU MARIUS

4.AMARICI IOANA

5.MASCAN ANA –MARIA

6.GRUMEZA ILINCA

 

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA CHITARĂ

ADMIȘI

PROF.COORDONATOR-CIOBANU ALEXANDRU

1.PETRIC FILIP MAXIMILIAN                                10

2.HÎNȚESCU ȘTEFAN CRISTIAN                           10

3.IACOB FLORIN EDUARD                                    10

4.URICIUC ȘERBAN ALEXANDRU                        10

5.IONESCU FLORIN MARIAN                               10

6.FECIORU IOANA ȘTEFANA                               10

7.POPESCU TEODORA                                          10

8.BALAN IOANA                                                      10

9.MATRICALĂ MARILENA MARIA                     10

PROF.COORDONATOR-CIOBANU FLORIN

10.MARTINIUC DENISA MARIA                          10

11.PRISACARIU CRISTIAN                                    9,66

12.SFECLĂ LOREDANA RAMONA                       9,66

13.LAZĂR LAURA GEORGIA                                 9,66

14.DAMIAN DENIS FLORIN                                  9,66

15.PRODAN CLAUDIA ESTERA                            9,33

16.BRUMAR CEZAR MATEI                                  9,33

17.SÎRBU MATEI                                                     9,33

18.MARICIUC BIANCA                                           9,33

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA CHITARĂ

RESPINȘI

1.ȘTEFAN DANIELA                                    9

2.ROTARIU DENISA                                    9

3.LĂZĂRESCU TEODOR PARASCHIV      9

4.SARAFIM ALEX ANDI                              9

5.ALUPOAIE AMALIA                                9

6.ANDRONACHE ANA                               8,66

7.MATEI DARIUS ALEXANDRU                8,66

8.DULGHERIU PETRU ALEXANDRU        8,66

9.DUVAN CONSTANTIN ANDREI            8,66

10.COCA ILINCA TEODORA                     8,66

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA ORGĂ-PROF.VECLIUC FLORIN

ADMIȘI

1GRĂDINARU RALUCA                                          10

2.GRĂDINARU ELVIS CĂTĂLIN                            10

3.SANDU CLAUDIU ALEX                                      9

4.LUNGU VASILE VLAD                                         9

5.DOROFTEI COSMIN CRISTI                               9

SECȚIA ORGĂ-PROF.DUMBRAVĂ ANDREI

1.MIȘCĂ ADRIAN EMANUEL                   10

2.DILĂ IOAN                                                            10

3.PRODAN CLAUDIU ȘTEFAN                              10

4.POPESCU ANDREI                                               10

5.GUCEANU DENIS MARIAN                               10

6.BIDALAC ILIE                                                        9

7.BÎRSAN RIANA EVELINA                                    9

8.ȚAPOC ALEXANDRU                                           9

9.NICHITEANU MĂDĂLINA ALEXANDRA          9

10.PĂDURARIU FLORIN PUIU                             9

11.ANDRONIC MIHAILEA LILIANA                     9

12.AGHINIȚEI RAREȘ NICOLAS                           9

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA ORGĂ

RESPINȘI

1.CIOBANU EDUARD NIKOLAS                    8

2.ANCA DRAGOȘ TEODOR                            8

3.NIȚĂ MIHNEA SEBASTIAN                         8

4.ANDRONACHE MARIAN DENIS                8

5.HERȚANU LUCAS IANNIS                           7

6.HARIGA ANDREI DENIS                              7

7.CUCU NECULAI GABRIEL-NEPREZENTAT

8.AFLOAROAIE ELENA DANIELA-NEPREZENTAT

 

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA PIAN

ADMIȘI

PROF.COORDONATOR GHEORGHIȚĂ NATALIA

1.BUTNARIUC MARIA ANASTASIA                                 10

2.BERHECI DARIA ELENA                                                  10

3.PÎSLARIU VASILE                                                             10

4.PÎSLARIU ARSENIE                                                          10

5.PURICE IULIA GABRIELA                                                10

PROF.COORDONATOR BELCESCU LUCIAN

1.PLAMADĂ LUCA                                              10

2.PLAMADĂ MATEO                                          10

RESPINȘI

1.HEROS IOANA MARIA                                                   9,66

2.CAZACU ALIAN                                                                9,66

3.BEJINARIU YANNIS SEBASTIAN                                   9,33

4.ROTARIU DENISA                                                            9,33

5.BANTAȘ ADELINA                                                           9,33

6.CURELUȘĂ DENIS                                                            9,33

7.CURELUȘĂ JESSICA                                                         9,33

8.BUSUIOC ANASTASIA                                                    9,33

9.CIUBOTARIU EVA                                                            9

10.ȚAPOC ALEXANDRU                                                    9

11.ȚAPOC IOAN                                                                  9

12.IVAȘ BENIAMIN                                                            8,66

13.PITORAC IOAN CRISTIAN                                           8,66

14.CREANGĂ CRISTIANA MARIA                                                8,66

15.LAZĂR LAURA GEORGIA                                             8,33

16.MAFTEI EDUARD ANDREI                                          8,33

17.BUSUIOC MATEI                                                           8

18.BERCU MARIA ILINCA                                                 8

19.CABA ALEXANDRA                                                       7,66

20.URICIUC NICOLE TEODORA                                       7,33

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA VIOARĂ

ADMIȘI

PROF.COORDONATOR BOTA VERONICA

1.PRISACARIU SARA                                  10

2.MATEI ELENA MARIA                             10

3.SÂRBU DARIA PATRICIA                        10

4.HUȚANAȘU ROBERT VALENTIN          10

5.MIHĂILĂ ECATERINA                             9,66

6.JURAVLEA SEFORA                                 9,33

7.PODARU MARIUS CRISTIAN                9,33

8.ACONSTANTINESEI PAUL                     9        

9. RĂDĂCINĂ BIANCA                                8,33

10. FETCU DARIA                                        8

PROF.COORDONATOR ARICIUC IULIANA CEZARA

1.ȘCHIOPU ROBERT MANUEL       10

2.BUCHE ȘTEFAN                            10

3.ȘCHIOPU ALESSIA MARIA           9,66

4.CONSTANTIN IOAN                     9,33

5.NIȚĂ ANCA                                   9

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

SECȚIA VIOARĂ

RESPINȘI

1. SFECLĂ VLAD                                          7,66

2.ROHOZNEANU DRAGOȘ                       7,33

3.NIȚĂ MIHNEA                                          7,33

 

         

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

CANTO MUZICA USOARA

ADMISI

PROF. BABIUC ALINA ALEXANDRA

  1. PUGHIUC ANA MARIA                             10
  2. PRICOPIE ANTONIA IOANA                     9,66
  3. BEJINARIU VANESSA                              9,33
  4. BUNDUC ALINA MADALINA                   9,33
  5. BURISUC ANDREEA DELIA                       9
  6. IOSTIN MARIA SOFIA                                 8,66
  7. NITULEAC ILINCA IOANA                         8,66
  8. HORVATH STEFANIA- DENISA               8,33

PROF. IONESCU ANA MARIA

  1. GAVRIL EMIL                                               10
  2. SEREMET ELISABETA                               10
  3. PRODAN CLAUDIU-STEFAN                       9,66
  4. STEFAN TEODOR ADRIAN                         9,66
  5. SUBRAN DIANA ELENA                               9,66
  6. NICHITEANU MADALINA                           9,33
  7. GAFTONEANU ALEXIA MARIA                 9,33
  8. ANDRONACHE ANASTASIA                       9
  9. ARTIN RARES ANDREI                                 9
  10. ONICIUC MEDEEA ANDREEA                     9
  11. FERARU IULIA ALEXANDRA                       8,66
  12. MIHAILA EMANUEL                                     8,66
  13. FRUNZA SARA MARIA                                  8,33
  14. CARAUSU MARIA                                           8,33
  15. MALAIMARE TEODORA                                 8,33
  16. TIMOFTE SOFIA ILINCA8,33

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU”

BOTOȘANI

SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019

CANTO MUZICA USOARA

RESPINSI

  1. MARANDIUC ANASTASIA                           8
  2. CRETU SEBASTIAN ROBERTO                     8
  3. BRUMA GEORGIANA ANAMARIA               8
  4. CAZACIUC NECTARIE                                     8
  5. PETRARIU ANA SOFIA                                    8
  6. MOROSANU ELENA                                         7,66
  7. FETCU DARIA IOANA                                     7,66
  8. PRISACARIU GABRIEL                                     7.33
  9. BALINEANU IOANA                                         7,33
  10. AMARIEI IOANA MIHAELA                           7,33
  11. MACOVEI ILARIA PAULA                               7,33
  12. LARION DIANA IULIANA                               7,33
  13. IACOB SARA                                                     7,33
  14. BRUMAR MARIA                                              7,33
  15. ANITESCU CARLA IULIA     7.33

ABSENTI

  1. ATITIENE ANA MARIA
  2. LOZNIANU ANDRA
  3. LOZNIANU MARCUS
  4. CAZACU VLAD DUMITRU

ȘCOALA POPULARĂ DE ARTE ”GEORGE ENESCU” BOTOȘANI SESIUNEA ADMITERE SEPTEMBRIE 2019 SECȚIA TROMPETA ADMIȘI PROF.COORDONATOR MANTA IONUȚ 1.BUNDUC ALEXANDRU 10 2.BUNDUC TUDOR 10 3.ROTĂRESCU IOAN 10   RESPINȘI 1.APOSTU IULIAN 9,67 2.HLAGHIE RICARDO 9,67 3.DOROFTEI COSMIN 9,67 4.AIOANEI ALEX TUDOR 9,67 5.URSACHE RAFAEL 9 6.ALUPOAIE AMELIA 9 7.VASILACHE IULIAN 9 8.ADĂSCĂLIȚEI RENATO 9 9.BUNDUC IOAN 8 10.ILAȘ MARIUS 8 11.APINTILIESEI ANDREI 8 12.CRAP IONUȚ 8 13.CHELARIU GABRIEL 8 14.ACIOBĂNIȚEI CONSTANTIN 8 15.POLEAC IULIAN 8 16.CIOBANU ALEX 7 17.PALADE DAVID-NEPREZENTAT